Για το Πρωτάθλημα Παίδων U17 φούτσαλ αναμετρώνται αυτή την αγωνιστική ΟΜΟΝΟΙΑΣ και Αποέλ. Οι πράσινοι του Όμηρου Ομήρου μετά τις πρώτες τέσσερις αγωνιστικές είναι στην κορυφή της βαθμολογίας έχοντας το απόλυτο των νικών και θέλουν να συνεχίσουν το σερί τους. Αναμένετε να γίνει ένα δυνατό παιχνίδι ανάμεσα στις δύο ομάδες, που θα κυνηγήσουν τη νίκη για τους τρεις βαθμούς αλλά και το γόητρο. Διαιτητές του αγώνα, που θα διεξαχθεί στο Πολυπροπονητήριο την Κυριακή στις 10:00 θα είναι οι Π. Παναγίδης και Μ. Χριστοφίδης.
H βαθμολογία του πρωταθλήματος (36η αγωνιστική)
Με τα τρία χθεσινά παιχνίδια που έγιναν για το πρώτο γκρουπ ολοκληρώθηκε και η "μάχη" του πρωταθλήματος.
Ο Αποέλ έμεινε στο ισόπαλο 1-1 με την...