Home ΑΛΛΑ ΤΜΗΜΑΤΑ FUTSAL Δεύτερη συνεχόμενη ισοπαλία (Φωτορεπορτάζ)

Δεύτερη συνεχόμενη ισοπαλία (Φωτορεπορτάζ)

Ισόπαλο 3-3 έληξε το παιχνίδι της ΟΜΟΝΟΙΑΣ με το Λειβαδιακό, για την 3η αγωνιστική του πρωταθλήματος Νέων Φούτσαλ. Η ΟΜΟΝΟΙΑ παρότι προηγήθηκε δύο φορές στον αγώνα, δεν κατάφερε να πάρει τους τρεις βαθμούς της νίκης.

Το σκορ άνοιξε για τους πράσινους ο Βαρνάβας Κοντοδήμητρος, με τον Λειβαδιακό πριν το ημίχρονο, με δύο να γκολ να πετυχαίνει την ανατροπή του σκορ. Στην επανάληψη η ΟΜΟΝΟΙΑ με πρωταγωνιστή τον Κωνσταντίνο Ιακώβου, πέτυχε δύο γκολ και ήταν κοντά στη νίκη, όμως παρά τις προσπάθειες των νεαρών, ο Λειβαδιακός ήταν αυτός που σκόραρε στο φινάλε, με το τελικό σφύριγμα να βρίσκει τις ομάδες στο ισόπαλο 3-3.

Αυτή ήταν η 2η ισοπαλία φέτος για την ομάδα μας που έχει συγκομιδή 5 βαθμούς σε 3 αγώνες.