Home ΑΛΛΑ ΤΜΗΜΑΤΑ FUTSAL ΟΜΟΝΟΙΑ-Παρνασσός 7-1

ΟΜΟΝΟΙΑ-Παρνασσός 7-1

img_9386

Βροχή από γκολ στο τέλος του αγώνα και τελικό αποτέλεσμα ΟΜΟΝΟΙΑ-Παρνασσός 7-1!

Τέλος αγώνα

40′ ΓΚΟΛ 7-1 απίστευτο ο Καρλίνιος τώρα!

40′ ΓΚΟΛ 6-1 ο Μάρκος αυτή τη φορά

39′ ΓΚΟΛ 5-1 Βροχή τα γκολ στα τελευταία λεπτά. Σειρά του Μέλο να κλέψει και να σκοράρει σε άδειο τέρμα.

38′ ΓΚΟΛ 4-1 μειώνει άμεσα ο Παρνασσός

38′ ΓΚΟΛ 4-0 με το Καρλίνιος να κλέβειι εκ νέου και να πλασάρει εύστοχα στο άδειο τέρμα από το κέντρο.

37′ ΓΚΟΛ 3-0 με το Κώτσιο να σκοτώνει το παιχνίδι μετά από κλέψιμο και πλάσα

37′ Σώζει σίγουρο γκολ ο Σκαμπύλης με απόκρουση σε σουτ από 2 μέτρα

36′ Πλασέ του Μάρκου, άουτ

34′ Κλέβει τη μπάλα ο Βάγκνερ και σουτάρει από την άμυνα, η μπάλα όμως περνάει άουτ.

– Με FG τώρα ο Παρνασσός

32′ Κεφαλιά του Μανώλη, απόκρουση

28′ ΓΚΟΛ 2-0 με το Μανώλη! Σουτ ο Βάγκνερ, απόκρουση από τον τερματοφύλακα και στην επαναφορά ο Μανώλης κάνει το 2-0.

26′ Μεγάλο ευκαιρία με το Μάνο να προσπαθεί να κρεμάσει τον πορτιέρο που αποκρούει.

21′ Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου. Με την πεντάδα που είχε ξεκινήσει η ΟΜΟΝΟΙΑ.

– Παρέα στο γήπεδο οι Βραζιλιάνοι Σερτζίνιο, Άλαν και Ρεϊνάλντο.

Τέλος ημιχρόνου

– Mε flying goalkeeper το Μέλο στο τελευταίο λεπτό η ΟΜΟΝΟΙΑ

17′ Σουτ από τον Καλο αποκρούουν πριν τη γραμμή αμυντικοί και ενώ ο τερματοφύλακας του Παρνασσού είχε εξουδετερωθεί.

16′ Μόνος ο Κώτσιος κάνει πλάσα, αποκρούει ο πορτιέρο του αντιπάλου

15′ Δύο εξαιρετικές αποκρούσεις του Σκαμπύλη σε ένα λεπτό.

14′ Σουτ του Μάρκου, άουτ

13′ Παρολίγο το αυτογκόλ σε απόκρουση του Βάγκνερ, ο Σκαμπύλης έσωσε.

11′ ΓΚΟΛ 1-0 για την ΟΜΟΝΟΙΑ με το Μέλο! Σουτ του Κώτσιο, στο δοκάρι η μπάλα και στην επαναφορά ο Μέλο με σουτ στη κίνηση σκοράρει.

8′ Σουτ του Κώτσιου απόκρουση σε κόρνερ

5′ Νέο σουτ το Βάγκνερ απόκρουση

4′ Σουτ του Βάγκνερ, πάνω από τα δοκάρια

3′ Καλή εκτέλεση φάουλ του Μάνου, απόκρουση

2′ Οριζόντιο δοκάρι σε σουτ του Μέλο

1′ Κεφαλιά του Βάγκνερ, άουτ