Home ΑΛΛΑ ΤΜΗΜΑΤΑ FUTSAL Όπως τους γνωρίσαμε! Με τον τρόπο που μόνο αυτοί ξέρουν… Αποέλ-ΟΜΟΝΟΙΑ 4-1

Όπως τους γνωρίσαμε! Με τον τρόπο που μόνο αυτοί ξέρουν… Αποέλ-ΟΜΟΝΟΙΑ 4-1

img_8343

Τέλος του αγώνα με την πορτοκαλί διαιτησία να έχει προβάδισμα για πρόκριση στο τελικό του κυπέλλου φούτσαλ.

Ζωντανά ο πρώτος ημιτελικός για το θεσμό του κυπέλλου φούτσαλ.

– Όπως μόνο αυτοί γνωρίζουν, κατάφεραν να έχουν το προβάδισμα. Για όσους δεν παρακολουθούν ποτέ τους αγώνες, κάτι ιστοσελίδες-παπαγαλάκια, θα μας λένε για διαφορά δυναμικότητας. Πήραν προβάδισμα με γκολ που δεν έπρεπε να μετρήσει, τους δόθηκε ανύπαρκτο πέναλτι, μας φόρτωσαν με φάουλ ενώ εμείς ζητάμε και ακόμα θα σφυρίξουν!

36′ Σκοράρει ο αντίπαλος.

34′ Το τρίτο γκολ για το Αποέλ με πέναλτι που δεν ήταν. Βρώμα

–  Φόρτωσαν την ομάδα μας με φάουλ, τους έδωσαν και ανύπαρκτο πέναλτι!

– Διακοπή και ξανά έναρξη

30′ Γκολ για το Αποέλ δεν έπρεπε να μετρήσει. Έγινε φάουλ στο Τάσο και η μπάλα μονη της μπήκε στο πλεκτό και οι διαιτητές το μέτρησαν!

29′ Ισοφαρίζει το Αποέλ

28′ ΓΚΟΟΛΛΛΛ ΜΕΛΟ!!!! Ο βραζιλιάνος σκοράρει και η ομάδα μας παίρνει προβάδισμα

27′ Απόκρουση από τον Τάσο

– Αλλάζουν θέσεις οι διαιτητές και ξεκινάμε πάλι

26′ Διακοπή από τους διαιτητές γιατί τους φτύνουν

22′ Πρώτη μεγάλη φάση με το Μέλο να πετάει την μπάλα πάνω απο την εστία

21′ Με την ίδια 5αδα που ξεκίνησε στο α μέρος αρχίζει το β ημίχρονο

20′ ΤΕΛΟΣ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ 0-0

– Σκληρό και δυνατό παιχνίδι, με την ΟΜΟΝΟΙΑ να χάνει σημαντικές ευκαιρίες για να ανοίξει το σκορ

19′ Εκτελεί το φάουλ ο Καρλίνιος, κόρνερ

19′ Νέο φάουλ αυτή τη φορά στο Μέλο. Πέμπτο φάουλ, πέρασε όμως ο χρόνος.

19′ Σκληρό φάουλ στο Μάρκο από αντίπαλο. Στην εκτέλεση του φάουλ ο Μέλο κερδίζει κόρνερ.

18′ Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Καρλίνιος, η μπάλα πάνω από τα δοκάρια

18′ Φοβερή κούρσα από το Κωτσιούι, σουτ και η μπάλα περνάει δίπλα από το δοκάρι!

17′ Νέα σημαντική επέμβαση του Τάσου

13′ Δοκάρι για την ΟΜΟΝΟΙΑ με τον Κώτσιο!

11′ Δυνατό παιχνίδι, χαμένες ευκαιρίες για τους πράσινους

10′ Νέο σουτ, νέο κόρνερ. Στην αντεπίθεση το Αποέλ μετά την εκτέλεση, κλέβει ο Καρλίνιος και νέο κόρνερ

10′ Ωραίο σουτ του Μέλο, διώχνουν σε κόρνερ

8′ Πιέζει ο αντίπαλος, ανταποκρίνεται θετικά η άμυνα μας

5′ Διπλή απόκρουση του Τάσου σε αντεπίθεση

3′ Νέα χαμένη ευκαιρία για τους πράσινους με το Μάρκο

2′ Ευκαιρία για την ΟΜΟΝΟΙΑ με το Μέλο! Σουτ μετά από κόντρα, στην αγκαλιά του τερματοφύλακα