Το “Χρόνια Πολλά” τραγούδησαν σήμερα στο Κούλλη Μαυρουδή οι παίκτες της ΟΜΟΝΟΙΑΣ. Στο περιθώριο της προπόνησης, ο προπονητής της ομάδας μας, που σήμερα έχει γενέθλια, έσβησε τα κεράκια και δέχθηκε τις ευχές όλων που ήταν στο κλειστό. Το σημερινό βοήθησε και στη ψυχολογία της ομάδας ενόψει του επαναληπτικού με το Αποέλ.
H βαθμολογία του πρωταθλήματος (36η αγωνιστική)
Με τα τρία χθεσινά παιχνίδια που έγιναν για το πρώτο γκρουπ ολοκληρώθηκε και η "μάχη" του πρωταθλήματος.
Ο Αποέλ έμεινε στο ισόπαλο 1-1 με την...