Πριν την έναρξη της χθεσινής προπόνησης πραγματοποιήθηκε ο καθιερωμένος αγιασμός στο Ελευθερία για την Φουτσαλική ΟΜΟΝΟΙΑ, παρουσία όλων των ποδοσφαιριστών και των μελών του τεχνικού τιμ. Οι πράσινοι συνεχίζουν με καθημερινές προπονήσεις την προετοιμασία τους ενόψει της νέας σεζόν.
H βαθμολογία του πρωταθλήματος (36η αγωνιστική)
Με τα τρία χθεσινά παιχνίδια που έγιναν για το πρώτο γκρουπ ολοκληρώθηκε και η "μάχη" του πρωταθλήματος.
Ο Αποέλ έμεινε στο ισόπαλο 1-1 με την...