Home ΑΛΛΑ ΤΜΗΜΑΤΑ FUTSAL Φιλική τριάρα (video & pics)

Φιλική τριάρα (video & pics)

Συνεχίζεται πυρετωδώς η προετοιμασία της φουτσαλικής ΟΜΟΝΟΙΑΣ ενόψει της έναρξης του πρωταθλήματος πραγματοποιώντας αρκετά φιλικά παιχνίδια. Σήμερα η ομάδα του Κούλλη Μαυρουδή φιλοξένησε στο στάδιο Ελευθερία την Ανόρθωση κερδίζοντας την με 3-0, δείχνοντας σημαντικά σημάδια βελτίωσης. Για την ιστορία, το σκορ άνοιξε στην τελευταία φάση του πρώτου ημιχρόνου ο Σέζαρ Ντινίζ Περέιρα με δυνατό σουτ. Στο δεύτερο μέρος, οι πράσινοι πέτυχαν ακόμη δύο τέρματα, το 2-0 έκανε ένας άλλος βραζιλιάνος, ο Βάγκνερ Ντε Ολιβέιρα Ροντρίγκεζ, ενώ το τελικό σκορ διαμόρφωσε ο Μάρκος Ιωάννου με πλασέ μετά από ασίστ του Κώτσιου.

Στο γήπεδο ήταν και το νέο απόκτημα της ομάδας, Λούκας Χριστοδούλου, που όμως δεν πήρε λεπτά συμμετοχής αν και κάθισε στον πάγκο μπαίνοντας στο κλίμα του αγώνα.