Φιλικό παιχνίδι με αντίπαλο το Αποέλ είχε χθες η Εθνική ομάδα Futsal Ανδρών. Ο Ομοσπονδιακός τεχνικός, Γιάννος Μυλωνάς, χρησιμοποίησε στο φιλικό (3-2 ήττα) τους Τάσο Σκαμπύλη, Μάρκο Ιωάννου, Κώστα Χριστοδούλου και Κωνσταντίνο Ιακώβου. Στην εικόνα, στιγμιότυπο από το χθεσινό φιλικό.
H βαθμολογία του πρωταθλήματος (36η αγωνιστική)
Με τα τρία χθεσινά παιχνίδια που έγιναν για το πρώτο γκρουπ ολοκληρώθηκε και η "μάχη" του πρωταθλήματος.
Ο Αποέλ έμεινε στο ισόπαλο 1-1 με την...