Home ΑΛΛΑ ΤΜΗΜΑΤΑ FUTSAL Έμεινε πίσω στο πρωτάθλημα, βλέπει κύπελλο

Έμεινε πίσω στο πρωτάθλημα, βλέπει κύπελλο

FutsalU17-VsArarat (24)

Την ήττα με 3-2 από τον Αραράτ δέχθηκε η φουτσαλική ΟΜΟΝΟΙΑ U17 χθες και έμεινε αρκετά πίσω από την κορυφή. Πλέον η ομάδα του Όμηρου Ομήρου θα αρχίσει να σκέφτεται το θεσμό του Κυπέλλου, αφού θέλει να διακριθεί μέσω της δεύτερης διοργάνωσης. Οι πράσινοι βρέθηκαν πίσω στο σκορ με 2-0 στο πρώτο μέρος, όμως στην επανάληψη μπήκαν δυνατά και πέτυχαν την ισοφάριση, όμως ένα λεπτό μετά το δεύτερο γκολ της ομάδας μας, η αντίπαλος πήρε πάλι προβάδισμα. Σκόρερ της ΟΜΟΝΟΙΑΣ οι Απόστολος Αποστόλου και Στέφανος Σάββα.

Όσον αφορά το Κύπελλο, την επόμενη εβδομάδα, η ΟΜΟΝΟΙΑ μαθαίνει αντίπαλους για όλες τις προκριματικές φάσεις. Η κλήρωση θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 15 Απριλίου η ώρα 12:00 στα γραφεία της ομοσπονδίας.