Home ΑΛΛΑ ΤΜΗΜΑΤΑ FUTSAL ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΕΚ 6-3

H ομάδα φούτσαλ της ΟΜΟΝΟΙΑΣ φιλοξενεί στο στάδιο «Ελευθέρια» την ΑΕΚ Λάρνακας στο πλαίσιο της 3ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος Futsal.

***Το κείμενο δεν ανανεώνεται αυτόματα πρέπει να κάνετε refresh στην σελίδα

Live:

A’ημίχρονο

Ξεκίνησε ο αγώνας στο “Ελευθερία”

15.06 Πολύ κοντά στο γκολ η ΟΜΟΝΟΙΑ με τον Μανώλη να περνάει και τον Καλαμαρά αλλά να μην βρίσκει στόχο

14.36 Καλό σουτ από τον Πρέα πάνω από τα δοκάρια του κήπερ της ΑΕΚ

13.55 Σουτ του Αποστόλου σωστά τοποθετημένος ο Σκαμπύλης κι αποκρούει

13.33 Σουτ του Κίτα και πάλι ο Σκαμπύλης λέει όχι

12.50 ΓΚΟΟΟΟΟΛΛΛ για την ΟΜΟΝΟΙΑ: Ο Πρέα με δυνατό σουτ κάνει το 1-0

10.07 O Ιωακώβου από κοντά έκανε το σουτ όμως βρήκε το κάθετο δοκάρι του Καλαμαρά

4.15 Πολύ κοντά στο 2-0 για την ΟΜΟΝΟΙΑ με τον Αλεξίου να πιάνει το δυνατό σουτ και να βρίσκει την συμβολή των δοκαριών του Καλαμαρά

Τέλος πρώτου ημιχρόνου με την ομάδα μας να προηγείται με 1-0 με το γκολ του Πρέα

B’ημίχρονο

Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο στο παιχνίδι

19.59 Δυνατό σουτ του Μαντέλι από μακριά περνάει δίπλα από την εστία του Καλαμαρά

18.51 ΓΚΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛ: Ο Ιωάννου κάνει το σουτ μετά από εκτέλεση κόρνερ η μπάλα πέρασε κάτω από τα δοκάρια του Πατίκκη και του Καλαμαρά και κατέληξε στα δίχτυα για το 2-0

17.45 Σουτ του Ιωάννου αποκρούει ο Καλαμαρά

16.30 Ισοαρίζει η ΑΕΚ: Ο Χριστοφή και ο Πατίκκης με δύο γκολ μέσα σε ένα λεπτό φέρνουν το παιχνίδι στα ίσα.

15.38 Γκολ για την ΑΕΚ: Ο Πατίκκης έφυγε στην κόντρα και νίκησε τον Σκαμπύλλη στην έξοδο κάνοντας το 2-3

12.40 ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΛΛ: Ο Αλεξίου κάνει το δυνατό σουτ η μπάλα αφού πρώτα χτύπησε στο δοκάρι στην συνέχεια κατέληξε στα δίχτυα του Καλαμαρά κάνοντας το 3-3.

10.45 Σουτ του Πρέα δύσκολη απόκρουση από τον Καλαμαρά

8.31 ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛ: Ο Μανώλη εκτέλεσε πλασαριστά το φάουλ που κέρδισε η ΟΜΟΝΟΙΑ, προς τον Μαντέλι ο οποίος έκανε το σουτ νικώντας τον Καλαμαρά κάνοντας το 4-3

2.19 ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΛΛΛ: Ο Στυλιανού κάνει το σουτ και κάνει το 5-3 για την ομάδα μας.

1.46 Διπλή ευκαιρία για την ΟΜΟΝΟΙΑ με τον Μαντέλι να κάνει το σουτ και να σημαδεύει το δοκάρι του Καλαμαρά

1.00 ΓΚΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛ: Ο Μαντέλι με δεύτερο προσωπικό του γκολ κάνει το 6-3 για την ΟΜΟΝΟΙΑ

Τέλος του αγώνα

Πριν τον αγώνα:

18:50 Οι δύο ομάδες είναι στο παρκέ και συνεχίζουν την προθέρμανση τους πριν τον αγώνα