Home ΑΛΛΑ ΤΜΗΜΑΤΑ FUTSAL Επιστροφή στις νίκες με εφτάρα επί της Ανόρθωσης

Επιστροφή στις νίκες με εφτάρα επί της Ανόρθωσης

Η φουτσαλική ομάδα της ΟΜΟΝΟΙΑΣ επέστρεψε στις νίκες επικρατώντας της Ανόρθωσης με 7-3 σε παιχνίδι που έγινε στο Τάσσος Παπαδόπουλος Ελευθερία στο πλαίσιο της 3ης αγωνιστική του πρωταθλήματος φούτσαλ.

Η Ανόρθωση ήταν η ομάδα που άνοιξε το σκορ με τον Ιωάννου. Στην συνέχεια η ΟΜΟΝΟΙΑ πάτησε “γκάζι” και με τα γκολ του Κουλουμπρή και του Λακούφη πήρε προβάδισμα με 3-1 το οποίο ήταν και το σκορ του ημιχρόνου.

Στην επανάληψη αν και η ΟΜΟΝΟΙΑ ήταν καλύτερη στο παρκέ η Ανόρθωση ήταν η ομάδα που κατάφερε να βρει τα γκολ και με τον Σιντίκι δις φορές έφερε το παιχνίδι στα ίσα και έδωσε ξανά ελπίδες στον Βαρωσιώτικο σύλλογο.

Το συγκρότημα όμως του Παναγιώτη Παρασκευά δεν είπε την τελευταία του λέξη και με τους Λακούφη, Πεϊσόλα, Κουλουμπρή και Ελ Κέμπε κατάφερε να κάνει το 7-3 και να πανηγυρίσει την δεύτερη νίκη στο πρωτάθλημα.