Ανέβηκαν οι ρυθμοί στην πετοσφαιρική ΟΜΟΝΟΙΑ μετά και την άφιξη του Ρεϊνάλντο. Ο Βραζιλιάνος ακραίος ήρθε ορεξάτος στο νησί και άμεσα μπήκε στο πρόγραμμα προπόνησης της ομάδας μας. Ο Σάββας Σάββας σε συνεργασία με τον Ευτύχιο Ποντίκη, προπονητή φυσικής κατάστασης, ετοίμασαν ειδικό πρόγραμμα για τον παίκτη, ενώ συμμετέχει και στις ασκήσεις με μπάλα που έχει η ομάδα. Η ιστοσελίδα μας ήταν στην σημερινή προπόνηση των πράσινων και έχει πλάνα με τον Ρέι πρωταγωνιστή.
H βαθμολογία του πρωταθλήματος (36η αγωνιστική)
Με τα τρία χθεσινά παιχνίδια που έγιναν για το πρώτο γκρουπ ολοκληρώθηκε και η "μάχη" του πρωταθλήματος.
Ο Αποέλ έμεινε στο ισόπαλο 1-1 με την...