Μιας πρώτης τάξεως ευκαιρία για γνωριμία με τον κόσμο θα έχουν οι πετοσφαιριστές της ΟΜΟΝΟΙΑΣ, που αύριο θα συναντηθούν στο φαν κλαμπ Λακατάμιας με φίλους της ομάδας. Το παρών τους θα δώσουν οι δύο Βραζιλιλανοι παίκτες, όπως και μερικοί Κύπριοι πετοσφαιριστές της ομάδας, ενώ εκεί θα βρίσκονται ασφαλώς και άτομα της επιτροπής πετόσφαιρας της ΟΜΟΝΟΙΑΣ. Η επίσκεψη θα γίνει αύριο στις 21:00 και αποτελεί μια έξυπνη κίνηση για να γνωριστούν οι παίκτες με τον κόσμο και να νιώσουν ότι βρίσκονται σαν το σπίτι τους. Όσοι φίλοι της ΟΜΟΝΟΙΑΣ βρίσκονται εκεί αύριο θα μπορούν να αγοράσουν και το εισιτήριο διαρκείας του τμήματος που κοστίζει 20 ευρώ.
H βαθμολογία του πρωταθλήματος (36η αγωνιστική)
Με τα τρία χθεσινά παιχνίδια που έγιναν για το πρώτο γκρουπ ολοκληρώθηκε και η "μάχη" του πρωταθλήματος.
Ο Αποέλ έμεινε στο ισόπαλο 1-1 με την...