Πιο κάτω το πρόγραμμα διεξαγωγής του Τουρνουά “Ε.Φλωράκης” στο οποίο συμμετέχει το τριφύλλι. Οι πράσινοι στον πρώτο αγώνα στις 10/10 θα αντιμετωπίσουν την Ανόρθωση και στη συνέχεια θα υπάρξει μικρός και μεγάλος τελικός με αντιπάλους τον Παφιακό ή τη Νέα Σαλαμίνα που αποτελούν το άλλο ζευγάρι.
H βαθμολογία του πρωταθλήματος (36η αγωνιστική)
Με τα τρία χθεσινά παιχνίδια που έγιναν για το πρώτο γκρουπ ολοκληρώθηκε και η "μάχη" του πρωταθλήματος.
Ο Αποέλ έμεινε στο ισόπαλο 1-1 με την...