Αν η ΟΜΟΝΟΙΑ κατακτήσει το κύπελλο, ή εξασφαλίσει την 3η θέση που οδηγεί στην Ευρώπη δεν πρέπει σε καμία περίπτωση να μετριαστεί η αγανάκτηση μας για την πορεία της ομάδας τα τελευταία χρόνια. Αν ούτε και φέτος έρθει η αλλαγή που θα φέρει την συσπείρωση τότε συνηθίστε την σημερινή μας βαθμολογική θέση.
H βαθμολογία του πρωταθλήματος (36η αγωνιστική)
Με τα τρία χθεσινά παιχνίδια που έγιναν για το πρώτο γκρουπ ολοκληρώθηκε και η "μάχη" του πρωταθλήματος.
Ο Αποέλ έμεινε στο ισόπαλο 1-1 με την...