Όταν χάνουμε με άθλια εμφάνιση κόντρα στο αποελ και ποδοσφαιριστές μας αναρτούν φωτογραφίες στο Instagram σαν να μην συμβαίνει τίποτα, λογικό είναι ο κόσμος να φτάσει στα όρια του. Σήμερα βλέπω την πιο πάνω φωτογραφία και αναρωτιέμαι αν ενημέρωσε κανείς τους παίκτες για τη σοβαρότητα της κατάστασης.
H βαθμολογία του πρωταθλήματος (36η αγωνιστική)
Με τα τρία χθεσινά παιχνίδια που έγιναν για το πρώτο γκρουπ ολοκληρώθηκε και η "μάχη" του πρωταθλήματος.
Ο Αποέλ έμεινε στο ισόπαλο 1-1 με την...