Δεν μπορεί να είναι απλά αγωνιστικό το πρόβλημα που βλέπουμε στην ΟΜΟΝΟΙΑ των τελευταίων χρόνων. Όταν επικρατούν τάσεις αυτοκαταστροφικές όποτε η ομάδα δεχτεί ένα τέρμα ή φέρει ένα κακό αποτέλεσμα, είναι θέμα νοοτροπίας. Που πρέπει να αλλάξουμε!
H βαθμολογία του πρωταθλήματος (36η αγωνιστική)
Με τα τρία χθεσινά παιχνίδια που έγιναν για το πρώτο γκρουπ ολοκληρώθηκε και η "μάχη" του πρωταθλήματος.
Ο Αποέλ έμεινε στο ισόπαλο 1-1 με την...