Από ανέκαθεν οι «γαλάζιοι» κάθε επαρχίας δίνουν φιλικά μεταξύ τους κατά τη διάρκεια του πρωταθλήματος. Με αυτό τον τρόπο κρατάνε φρέσκια την ομάδα που πρωταγωνιστεί, ανεβάζουν τη ψυχολογία και κτίζουν δυναμική. #πάρτ_οφ_δε_γκέιμ
H βαθμολογία του πρωταθλήματος (36η αγωνιστική)
Με τα τρία χθεσινά παιχνίδια που έγιναν για το πρώτο γκρουπ ολοκληρώθηκε και η "μάχη" του πρωταθλήματος.
Ο Αποέλ έμεινε στο ισόπαλο 1-1 με την...