Το γεγονός πως η χθεσινή ανοικτή συγκέντρωση των οργανωμένων ήταν η πιο μαζική από την ημέρα που η ΘΥΡΑ 9 στεγάζεται στο συγκεκριμένο χώρο είναι από μόνο του επιτυχία. Κυρίως σε μια εποχή που μια μερίδα αποδοκιμάζει έντονα τους νέους μας, χωρίς να τους ακούσει.
H βαθμολογία του πρωταθλήματος (36η αγωνιστική)
Με τα τρία χθεσινά παιχνίδια που έγιναν για το πρώτο γκρουπ ολοκληρώθηκε και η "μάχη" του πρωταθλήματος.
Ο Αποέλ έμεινε στο ισόπαλο 1-1 με την...