Δεν είναι ευχάριστο το γεγονός πως οι σχέσεις οργανωμένων και Δ.Σ φτάνουν στα άκρα. Σίγουρα δεν βοηθά την ομάδα όλο αυτό και πρέπει να παρθούν άμεσα μέτρα. Μέτρα που θα φέρουν τον κόσμο κοντά, όχι να τον απομακρύνουν περισσότερο. Ας μην βιαστεί η διοίκηση να πάρει λανθασμένες αποφάσεις που θα σκοτώσουν οριστικά τις ελπίδες για ανατροπή των δεδομένων.
H βαθμολογία του πρωταθλήματος (36η αγωνιστική)
Με τα τρία χθεσινά παιχνίδια που έγιναν για το πρώτο γκρουπ ολοκληρώθηκε και η "μάχη" του πρωταθλήματος.
Ο Αποέλ έμεινε στο ισόπαλο 1-1 με την...