Ο αιώνιος μας αντίπαλος, αφού μας βρήκε «ψόφιους», εκμεταλλεύτηκε την σχέση του με την παράγκα και το παρασκήνιο και μας φόρτωσε με επιπλέον προβλήματα αυτά τα χρόνια. Για να απαλλαγούμε από αυτά πρέπει πρώτα να λύσουμε το σημαντικότερο μας πρόβλημα. Να εκσυγχρονιστούμε διοικητικά.
H βαθμολογία του πρωταθλήματος (36η αγωνιστική)
Με τα τρία χθεσινά παιχνίδια που έγιναν για το πρώτο γκρουπ ολοκληρώθηκε και η "μάχη" του πρωταθλήματος.
Ο Αποέλ έμεινε στο ισόπαλο 1-1 με την...