Την στιγμή που οι απέναντι φανατίζουν τους παίκτες τους με κάθε τρόπο πριν τα ντέρμπι, εμείς απλά τους γεμίζουμε με πίεση, εκνευρισμό και αχρείαστα νεύρα. Το καθαρό μυαλό πάει περίπατο και οι ήττες έρχονται ως φυσικό συνεπακόλουθο.
H βαθμολογία του πρωταθλήματος (36η αγωνιστική)
Με τα τρία χθεσινά παιχνίδια που έγιναν για το πρώτο γκρουπ ολοκληρώθηκε και η "μάχη" του πρωταθλήματος.
Ο Αποέλ έμεινε στο ισόπαλο 1-1 με την...