Ναι είναι λογικό πως οι καιροί άλλαξαν, πως δεν παίζουμε μόνοι μας, πως οι απέναντι ελέγχουν όλες τις βαθμίδες του παρασκηνίου αλλά ΠΟΥ ΠΗΓΕ η νοοτροπία μας ρε; Ποιος έχει το θράσος να δικαιολογεί ήττες από αυτούς; Δεν ντρέπεστε;
H βαθμολογία του πρωταθλήματος (36η αγωνιστική)
Με τα τρία χθεσινά παιχνίδια που έγιναν για το πρώτο γκρουπ ολοκληρώθηκε και η "μάχη" του πρωταθλήματος.
Ο Αποέλ έμεινε στο ισόπαλο 1-1 με την...