Home VIDEOS Δεύτερο σερί τρίποντο για τους Νέους

Δεύτερο σερί τρίποντο για τους Νέους

Aca-U21-ermis (7)

Τη δεύτερη της συνεχόμενη νίκη στο Πρωτάθλημα U21 πέτυχε η ΟΜΟΝΟΙΑ κόντρα στον Ερμή. Για την 3η αγωνιστική, οι “πράσινοι” επιβλήθηκαν με 4-0 των “φτεροπόδαρων”.

Το προβάδισμα στην ομάδα μας έδωσε ο Θεοδόσης Χρίστου με πολύ κοντινό σουτ, μετά από ασίστ του Φάνου Κατελάρη, που αγωνίστηκε σε ολόκληρη το 90λεπτο με την ομάδα Νέων. Τα τέρματα της ΟΜΟΝΟΙΑΣ διπλασίασε ο Κωνσταντίνος Κουλουμπρής. Με το σκορ στο 2-0 ολοκληρώθηκε το πρώτο μέρος. Στην επανάληψη η ομάδα μας πέτυχε ακόμη δύο γκολ, με δράστη και τις δύο φορές τον Μιχάλη Φιλίππου.

Για την ΟΜΟΝΟΙΑ αγωνίστηκαν οι: ΑΝΤΡΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ, ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ, ΜΙΧΑΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ, ΣΩΤΗΡΗΣ ΦΙΑΚΑΣ (46′ ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ), ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ (46′ ΡΕΝΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ), ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ, ΙΑΚΩΒΟΣ ΙΝΙΑΤΗΣ, ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΕΛΑΣΗΣ, ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΙΑΣΕΜΗΣ, ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΗΣ (68′ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ), ΦΑΝΟΣ ΚΑΤΕΛΑΡΗΣ.