Home FEATURED Τα τρία μεγάλα “ΟΧΙ” του “Γίγαντα” στα πρώτα παιχνίδια της ΟΜΟΝΟΙΑΣ!

Τα τρία μεγάλα “ΟΧΙ” του “Γίγαντα” στα πρώτα παιχνίδια της ΟΜΟΝΟΙΑΣ!

Η ΟΜΟΝΟΙΑ ανάρτησε βίντεο με τις τρεις καλύτερες αποκρούσεις του Φαμπιάνο στα πρώτα παιχνίδια της ομάδας μας.

Τα τρία στοπ του Βραζιλιάνου “Γίγαντα” ήταν όλα καθοριστικά και σημαντικά. Με την Φέχερβαρ στο 58ο λεπτό κράτησε ο Φάμπι κράτησε το μηδέν παθητικό και η ΟΜΟΝΟΙΑ τελικά πήρε τη νίκη με 1-0.

Στην πρώτη αγωνιστική κόντρα στον Εθνικό Άχνας στο 28ο λεπτό κράτησε το μηδέν στην εστία του και λίγο αργότερα ο Χαραλάμπους άνοιξε τον δρόμο για τη νίκη στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος.

Τέλος στο τελευταίο παιχνίδι με αντίπαλο την Νέα Σαλαμίνα, η ΟΜΟΝΟΙΑ κατάφερε να φέρει “τούμπα” το παιχνίδι από 2-1 σε 2-3 και στα τελικά στάδια του αγώνα και συγκεκριμένα στο 91ο λεπτό ο κέρβερος της πράσινης εστίας είπε “ΌΧΙ” μετά από σουτ έξω από την περιοχή και εν τέλει η ομάδα μας έφυγε με το “διπλό” από το “Αμμόχωστος – Επιστροφή” κάνοντας το 2 στα 2 στο νέο πρωτάθλημα.