Home ΚΥΠΡΟΣ Το διαφημιστικό της Εθνικής ΚΥΠΡΟΣ Το διαφημιστικό της Εθνικής 09:32 Oct 4, 2014 FacebookTwitterViberWhatsApp Δείτε το διαφημιστικό κλιπ στο οποίο συμμετέχουν οι Χάρης Κυριάκου και Αντώνης Γιωργαλλίδης. RELATED ARTICLESMORE FROM AUTHOR Αναλαμβάνει την Καρμιώτισσα ο Σωφρόνης Ολοκληρώνει απόψε τις υποχρεώσεις της η Εθνική U17 Πυροδότησε βόμβα η ΑΕΚ Λάρνακας, ετοιμάζεται ο Άρης Λεμεσού Κάτι πάει λάθος στις μικρές Εθνικές EURO U-17: Την Πέμπτη με τη Σερβία ο επόμενος αγώνας της Κύπρου Νεοφυτίδης μετά τη βαριά ήττα της Κ17: «Ανησυχία για το μέλλον του ποδοσφαίρου μας» Πρεμιέρα στο EURO U-17 απόψε για την Εθνική μας Τσέφεριν ενόψει EURO U-17: «Θα γίνουμε μάρτυρες της πρώτης εμφάνισης των νέων αστέρων του ποδοσφαίρου» Φωτορεπορτάζ: ΟΜΟΝΟΙΑ – Πάφος