Home ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ Νέος εισπράκτορας στο Σωματείο μας ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ Νέος εισπράκτορας στο Σωματείο μας 16:24 Sep 30, 2014 FacebookTwitterViberWhatsApp Το Σωματείο μας ενημερώνει τα Μέλη του πως νέος εισπράκτορας είναι ο κ. Δημήτρης Τούμπας, τον οποίο μπορούν από την Πέμπτη, 02 Οκτωβρίου 2014, να καλούν στο τηλέφωνο 99061851. RELATED ARTICLESMORE FROM AUTHOR Έτοιμος ο Μιλιντσεάνου να πάρει το κορίτσι της ΟΜΟΝΟΙΑΣ [Φωτογραφίες] Απορρίφθηκε η έφεση για τον βιασμό του Αμό στη Δανία, οδηγείται στο Ανώτατο Δικαστήριο Υπουργείο-Αστυνομία και ΚΟΠ… μιλούν μεταξύ τους; Αντί να προτείνουν λύσεις επιμένουν σε ημίμετρα… Eίδος προς εξαφάνιση! Βρήκε τη νέα του ποδοσφαιρική στέγη ο Ζαχαρίου Κουβέντα για Λέτσιακς και ΑΕΛ «Μάθε μπαλίτσα» από τον Μακρόν, πρόεδρε Χριστοδουλίδη Πόρισμα για Διαιτησία: «Πιθανή χειραγώγηση 7+7 αγώνων και ολόκληρου του πρωταθλήματος»