Home ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Γιορτή στο Ελευθερία!

Γιορτή στο Ελευθερία!

KOS_5088

Όμορφες στιγμές, πολλά γκολ και πειράγματα είχαμε στον αγώνα της ποδοσφαιρικής με τη Φουτσαλική ΟΜΟΝΟΙΑ. Οι παίκτες του Κώστα Καϊάφα, τα βρήκαν σκούρα κόντρα στη γρήγορη τακτική της φουτσαλικής ομάδας. Κατάφεραν όμως να βγουν νικητές στα πέναλτι. Αρκετές πλάκες, γέλιο και φωτογραφίσεις. Δείτε μετά σε βίντεο πολλά στιγμιότυπα!

Ζωντανά από το Ελευθερία ο αγώνας επίδειξης!

[wzslider]

Τέλος αγώνα

39′ ΓΚΟΛ 3-11 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

38′ ΓΚΟΛ 2-11 Χ’ΒΑΣΙΛΗΣ

37′ ΓΚΟΛ 2-10 ΚΩΤΣΙΟΥΙ

36′ ΓΚΟΛ 2-9 ΚΩΤΣΙΟΣ

34′ ΓΚΟΛ 2-8 ΚΩΤΣΙΟΣ

32′ ΓΚΟΛ 2-7 Α.ΚΑΛΟΣ

– Συνεχίζει η ομάδα των Νέων κόντρα στο φούτσαλ. Οι νεαροί τα βρίσκουν σκούρα.

29′ Πλασέ του Σοφοκλέους, άουτ

28′ ΓΚΚΟΟΟΛΛΛΛΛ 2-6 Κώστας Χ. από κοντά μετά από ασίστ του Σέζαρ

26′ ΓΚΚΟΟΛΛΛΛΛ 2-5 Σέζαρ! Με συρτό σουτ νικάει τον Νικόλα Χαραλάμπους

25′ ΓΚΚΟΟΛΛΛΛ 2-4 Ευστοχεί ο Ρούμπιο

25′ Θέατρο από το Ρενάτο και πέναλτι!

24′ Χάνει μεγάλη ευκαιρία ο Ρούμπιο

22′ Σουτ Φοφανά, άουτ

Έναρξη β΄ημιχρόνου

——————-

Η εκδήλωση συνεχίζεται με διαγωνισμό πέναλτι.

ΤΕΛΟΣ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ 1-4

Οι ομάδες τους τραγούδησαν το χρόνια πολλά! (videos)

18′ ΓΚΚΚΟΟΛΛΛ ΜΑΡΚΟΣ 1-4. Μετά από πάσα του Κώτσιου.

17′ Κρεμάει με λόμπα τον Τάσο ο Ζοσέ, αποκρούει με το κεφάλι ο Κύπριος πορτιέρο. Κονομής δεύτερη προσπάθεια, άουτ

13′ Νέα απόκρουση αυτή τη φορά σε προσπάθεια του Μάριου Δημητρίου

11′ Απόκρουση σε τετ α τετ του Ρούμπιο

9′ Σουτ Πολυβίου, απόκρουση Ζοσέ
19:29
Σε ρόλο επιθετικού ο Γιόνας!
19:28
7′ Νέα χαμένη ευκαιρία με το Ρούμπιο
19:28
Όμορφες προσπάθειες από Δημητρίου και Ρουσιά
19:27
Ανέβηκαν οι άσπροι :) με τον Καϊάφα να δίνει ασίστ στον Ισπανό!
19:27
6′ ΓΚΚΚΚΟΟΟΛΛΛΛΛ ΡΟΥΜΠΙΟ!!!!
19:26
5′ Ευκαιρία για τους άσπρους με το Ρούμπιο να μην μπορεί να νικήσιε τον Τάσο στο τετ α τετ
19:26
4′ ΓΚΟΟΟΛΛΛΛ 0-3 Κώστας Χριστοδούλου από κοντά
19:24
3′ ΓΚΟΟΛΛΛΛ ΒΑΓΚΝΕΡ 0-2
Από κοντά ο Βραζιλιάνος δίνει προβάδισμα δύο γκολ στους πράσινους. Οι άσπροι τα χουν χαμένα
19:23
3′ Σουτ Γκαρσία, έυκολα ο Τάσος
19:22
2′ ΓΚΟΟΟΛΛΛΛ ΜΑΡΚΟΣ 0-1
Η φουτσαλική ΟΜΟΝΟΙΑ ανοίγει το σκορ. Δοκάρι ο Βάγκνερ και ο Μάρκος με πλασέ νικάει το Μορέιρα
19:21
2′ Νέο τετ α τετ ο Κώτσιος, απόκρουση του Μορέιρα. Γρήγορος ρυθμός από το φούτσαλ. Για να δούμε αν μπορούν να ακολουθήσουν το ρυθμό οι πράσινοι του Καϊάφα
19:20
1΄Νικητής ο Ζοσέ στο τετ α τετ του Μάρκου
19:19
1′ Έναρξη

19:01
Οι παίκτες ολοκλήρωσαν το ζέσταμα, έριξαν τις φανέλες στον κόσμο και πήγαν μέσα για τις τελευταίες οδηγίες!