Home ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Ποτέ: “Σας ευχαριστώ για τη στήριξη” ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Ποτέ: “Σας ευχαριστώ για τη στήριξη” 23:21 Dec 3, 2014 FacebookTwitterViberWhatsApp Την ανάγκη να ευχαριστήσει ξανά τους οπαδούς της ΟΜΟΝΟΙΑΣ, ένιωσε ο Μίκαελ Ποτέ. Post by Mickaël Poté. RELATED ARTICLESMORE FROM AUTHOR Η αποστολή και οι πληροφορίες για το ταξίδι στην Γεωργία Οι πρώτες δηλώσεις του Ατζίλι με την πράσινη φανέλα: “Είμαι πολύ ενθουσιασμένος και ανυπομονώ να αγωνιστώ στο γήπεδο” Πλάνα από την προπόνηση και… “Kutaisi, here we go!” Το βίντεο της ΟΜΟΝΟΙΑΣ για το νέο “10άρι” της! Σήμερα η πρώτη προπόνηση του Ατζίλι με την ΟΜΟΝΟΙΑ! Οι πόζες του Ατζίλι με τα πράσινα Η πρώτη αντίδραση του Ατζίλι μετά την μεταγραφή του! Η “βόμβα” Ατζίλι και… η “βόμβα” Λοίζου! Το “10” ο Ατζίλι – Εκτός πλάνων ο Λοίζος