Ο Λουτσιάνο Μπεμπέ μίλησε μετά την σπουδαία μας πρόκριση στον 3ο προκριματικό. «Ήταν εκπληκτικό. Το πιο σημαντικό ήταν να περάσουμε, τα καταφέραμε, είμαι χαρούμενος. Είναι εκπληκτικό το ντεμπούτο μου στην ομάδα, με αγκάλιασαν όλοι, είναι ωραίο που είμαι εδώ. Περιμένει ο κόσμος από μένα να παλέψω και θα δώσω όλη μου την ενέργεια για την ομάδα για να πετύχει τους στόχους της και να μπει στους ομίλους».
H βαθμολογία του πρωταθλήματος (36η αγωνιστική)
Με τα τρία χθεσινά παιχνίδια που έγιναν για το πρώτο γκρουπ ολοκληρώθηκε και η "μάχη" του πρωταθλήματος.
Ο Αποέλ έμεινε στο ισόπαλο 1-1 με την...