Home TOP NEWS Γκολ ο Ιβανόφ – Ο έλεγχος των δανεικών

Γκολ ο Ιβανόφ – Ο έλεγχος των δανεικών

daneikoi (1)

Γκολ και 90λεπτο για τον Γιώργο Ιβανόφ στον αγώνα Ηρακλής Γερολάκου-ΜΕΑΠ. Ο δανεικός ποδοσφαιριστής της ΟΜΟΝΟΙΑΣ για ένα χρόνο στην ομάδα του Πέρα Χωρίου άνοιξε το προβάδισμα στον αγώνα για τη 15η αγωνιστική της Γ’ Κατηγορίας, όμως δεν ήταν αρκετό για τη νίκη. Η αντίπαλος έφερε το παιχνίδι στα ίσια με αυτογκόλ στις καθυστερήσεις. Βασικός και ο Απόλλωνας Βασιλείου στο παιχνίδι, που αντικαταστήθηκε στο 87ο λεπτό.

Δείτε εδώ το γκολ:

Βίντεο από το Alfa Sports. Στο 10:23 ξεκινάει η φάση.

Ο Αντρέας Λοΐζου ήταν και αυτός βασικός σε παιχνίδι Γ’ Κατηγορίας. Με τα χρώματα του Χαλκάνορα, ο νεαρός έπαιξε σε ολόκληρη την αναμέτρηση κόντρα στον Π.Ο. Ορμήδειας, με την ομάδα του Ιδαλίου να κερδίζει με 2-0 και να βρίσκεται στη 2η θέση.

90λεπτο στην ήττα της Ομόνοιας Αραδίππου από την Καμιώτισσα έπαιξε ο Παντελής Κονομής.

Ως αλλαγή στο 88ο λεπτό πέρασε στο παιχνίδι Ολυμπιακός – ΕΝΑΔ ο Κωνσταντίνος Λούβαρης.

Οι Παναγιώτης Θεράποντος και Ανδρέας Φραγκέσκου πέρασαν και οι δύο ως αλλαγή στο 62ο λεπτό του παιχνιδιού της ΠΑΕΕΚ κόντρα στην Αναγέννηση Δερύνειας.

Δεν πήρε χρόνο συμμετοχής στο Νέα Σαλαμίνα-Ερμής ο Δημήτρης Μουλαζίμης.