Πολύ όμορφο γκολ πέτυχε ο Ονησίφορος Ρουσιάς κόντρα στον Εθνικό. Ο Κύπριος επιθετικός δέχθηκε τη μακρινή μπαλιά από τον Χαφέζ, σταμάτησε με το στήθος τη μπάλα και πριν αυτή πέσει στο έδαφος έπιασε το σουτ στέλνοντας τη μπάλα στα δίχτυα. Απολαύστε το!
H βαθμολογία του πρωταθλήματος (36η αγωνιστική)
Με τα τρία χθεσινά παιχνίδια που έγιναν για το πρώτο γκρουπ ολοκληρώθηκε και η "μάχη" του πρωταθλήματος.
Ο Αποέλ έμεινε στο ισόπαλο 1-1 με την...