Μέχρι το 90+5 και με το σκορ 0-2 εναντίων μας οι οργανωμένοι ήταν εκεί με τραγούδι και πάθος. Με το τέλος του ματς, φρόντισαν να στείλουν το μήνυμα πως δεν σταματούν, ούτε από τις αιώνιες ήττες δημοσιεύοντας την πιο πάνω φωτογραφία με την επιγραφή “ΑΚΟΥΡΑΣΤΑ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΑ”.
H βαθμολογία του πρωταθλήματος (36η αγωνιστική)
Με τα τρία χθεσινά παιχνίδια που έγιναν για το πρώτο γκρουπ ολοκληρώθηκε και η "μάχη" του πρωταθλήματος.
Ο Αποέλ έμεινε στο ισόπαλο 1-1 με την...