Στη κερκίδα με τη παρέα του και το κόσμο της ΟΜΟΝΟΙΑΣ επέλεξε να παρακολουθήσει το σημερινό παιχνίδι ο Ιβάν Ρούνιε. Ο Κροάτης κεντρικός αμυντικός που ήταν τιμωρημένος θα μπορούσε να κάτσει στα επίσημα, προτίμησε όμως να δει το ματς ανάμεσα στους οπαδούς της ομάδα μας, φορώντας φυσικά και φούτερ της ομάδας!
H βαθμολογία του πρωταθλήματος (36η αγωνιστική)
Με τα τρία χθεσινά παιχνίδια που έγιναν για το πρώτο γκρουπ ολοκληρώθηκε και η "μάχη" του πρωταθλήματος.
Ο Αποέλ έμεινε στο ισόπαλο 1-1 με την...