Στα επίσημα του ΓΣΠ βρέθηκε σήμερα ο Νίκος Νταμπίζας όπου παρακολούθησε το ντέρμπι μεταξύ Αποέλ και Απόλλωνα. Η ομάδα της Λεμεσού είναι η επόμενη αντίπαλος της ΟΜΟΝΟΙΑΣ ενώ γενικά ο Νταμπίζας θέλει να ξέρει το επίπεδο του ποδοσφαίρου και του ανταγωνισμού στη Κύπρο.
H βαθμολογία του πρωταθλήματος (36η αγωνιστική)
Με τα τρία χθεσινά παιχνίδια που έγιναν για το πρώτο γκρουπ ολοκληρώθηκε και η "μάχη" του πρωταθλήματος.
Ο Αποέλ έμεινε στο ισόπαλο 1-1 με την...