Home TOP NEWS To Match Report της φιλικής ήττας από την Δόξα

To Match Report της φιλικής ήττας από την Δόξα

Η ενημέρωση για τον αγώνα που διεξήχθη στο προπονητικό κέντρο της ομάδας στο Γέρι δόθηκε ζωντανά από το γραφείο τύπου της ΟΜΟΝΟΙΑΣ.

Η ομάδα μας έχασε στο φιλικό με 4-2 με τον Μίκου να είναι ο σκόρερ των δύο τερμάτων για την ΟΜΟΝΟΙΑ. Η Δόξα είχε προηγηθεί με 3-0, μειώσαμε στο δεύτερο ημίχρονο σε 3-2 ενώ το τελικό αποτέλεσμα διαμορφώθηκε 5 λεπτά πριν το τέλος του αγώνα.

Νωρίτερα η ζωντανή ενημέρωση. Δείτε την εξέλιξη του αγώνα

Live Ενημέρωση :

Τέλος αγώνα

85′: Σκοράρει η Δόξα με κοντινή προβολή έπειτα από σέντρα

84′: Δυνατό σουτ από τον Μίκου, απέκρουσε ασταθώς ο τερματοφύλακας

82′: Δοκάρι για την ΟΜΟΝΟΙΑ με πλασέ του Χαραλάμπους

79′: Με πανομοιότυπο τρόπο όπως και στο πρώτο γκολ, η ΟΜΟΝΟΙΑ σκοράρει ξανά με τον Μίκου

78′: Συρτό σουτ από τον Κατελάρη, απέκρουσε ο τερματοφύλακας

75′: Ο Χριστοφή επιχείρησε να κρεμάσει τον τερματοφύλακα από πλάγια θέση, η μπάλα πέρασε έξω

73′: Ωραίος συνδυασμός Ορτέγκα-Μίκου, με τον Κολομβιανό να δοκιμάζει σουτ και τον τερματοφύλακα να αποκρούει

71′: Σκοράρει ο Μίκου με κοντινή προβολή

70′: Μανρίκε και Χαραλάμπους αντί Λέσιακς και Τιάγκο

64′: Απόκρουση του Νικολάου σε σουτ εντός περιοχής

63′: 0-3 για τη Δόξα με κοντινό πλασέ

61′: Περέιρα, Χουμποτσάν και Κατελάρης αντί Μαυρία, Λούφτνερ και Γκόμες

59′: Σουτ στη κίνηση από τον Μποτεάκ, ψηλά έξω η μπάλα

54′: Σουτ του Μποτεάκ λίγο έξω από την περιοχή, η μπάλα πέρασε άουτ

49′: Δοκάρι με κεφαλιά του Μίκου ύστερα από εκτέλεση κόρνερ

Ο Χριστοφή, Ορτέγκα και Μίκου αντί Εζρά, Γκόμεθ και Νταρμπισάιαρ.

Άρχισε το δεύτερο ημίχρονο…

Στιγμές από το πρώτο ημίχρονο.

Τέλος πρώτου ημιχρόνου.

44′: Σουτ για τη Δόξα λίγο έξω από την περιοχή, η μπάλα πάνω από τα δοκάρια του Νικολάου

34′: Ο Νταρμπισάιαρ βρέθηκε σε θέση βολής όμως το σουτ του αποκρούστηκε από τον τερματοφύλακα

33′: Γυριστό σουτ από τον Τιάγκο, απέκρουσε ο τερματοφύλακας

31′: Σουτ από τον Τιάγκο, λίγο έξω η μπάλα

20′: Με σουτ του Παπαφώτη γίνεται το 0-2 για τη Δόξα

15′: Φαλτσαριστό σουτ από τον Μποτεάκ, απέκρουσε ο τερματοφύλακας

14′: Ευκαιρία για τη Δόξα με μακρινό σουτ, η μπάλα πέρασε ψηλά έξω

8′: Ανοίγει το σκορ η Δόξα με συρτό σουτ

7′: Σουτ του Γκόμεθ από το ύψος της περιοχής, η μπάλα πέρασε πάνω από τα δοκάρια