Home ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ “Never give up!”

“Never give up!”

Νέα ανάρτηση έκανε η ΟΜΟΝΟΙΑ στα ΜΚΔ στέλνοντας εκ νέου μήνυμα σε ποδοσφαιριστές και κόσμο για να μην τα παρατήσουν ποτέ, ενόψει της αυριανής αναμέτρησης με τον Αποέλ για τα προημιτελικά του κυπέλλου.

Το βίντεο που ανέβασε το γραφείο τύπου συνοδεύεται με το μήνυμα “Never give up” και σε αυτό δείχνει ένα “πεισμωμένο” γκολ του Νούνο Άσις κόντρα στον “αιώνιο” αντίπαλο.

Να σημειώσουμε ότι στο συγκεκριμένο παιχνίδι η ομάδα μας έχασε με 3-2, με τον Πορτογάλο μεσοεπιθετικό να πετυχαίνει δύο γκολ μέσα σε δύο λεπτά (54ο και 56ο λεπτό), έκανε το 1-0, 1-2 και ενώ η ομάδα μας έπαιζε με 10 από το 23ο λεπτό.

Το δεύτερο γκολ το οποίο παρουσιάζεται και στο βίντεο ο Ασίς πάλεψε, πίεσε τους αντιπάλους του, κέρδισε την μπάλα και την έστειλε στο ανυπεράσπιστο τέρμα.