Η ομάδα μας έδωσε φιλικό αγώνα με την ΜΕΑΠ στο «Ηλίας Πούλλος» κερδίζοντας με 4-1. Το σκορ άνοιξε ο Σιπριάνο με ωραίο σουτ εκτός περιοχής στο 28’, ενώ χατ-τρικ πέτυχε ο Αλιούμ (29’, 35’, 86’). Η ομάδα της Νήσου είχε μειώσει προσωρινά σε 3-1 στο 84’ με τον Ανδρέου.
H βαθμολογία του πρωταθλήματος (36η αγωνιστική)
Με τα τρία χθεσινά παιχνίδια που έγιναν για το πρώτο γκρουπ ολοκληρώθηκε και η "μάχη" του πρωταθλήματος.
Ο Αποέλ έμεινε στο ισόπαλο 1-1 με την...