Home TOP NEWS Ολιγόλεπτη συμμετοχή για Σεμέδο – Σημαντικά λεπτά για Κίτσο και Ανδρέου

Ολιγόλεπτη συμμετοχή για Σεμέδο – Σημαντικά λεπτά για Κίτσο και Ανδρέου

Ολοκληρώθηκαν οι υποχρεώσεις των διεθνών μας με τους αγώνες της Τρίτης για Σεμέδο, Κίτσο και Ανδρέου.

Ο Σεμέδο αγωνίστηκε ως αλλαγή στον αγώνα του Πράσινου Ακρωτηρίου με την Μαυριτανία. Ο άσος της ΟΜΟΝΟΙΑΣ μπήκε στο 82′ ως αλλαγή και έπαιξε για ένα δεκάλεπτο, ενώ στο πρώτο ματς με την Αίγυπτο είχε αγωνιστεί για 76 λεπτά.

Ο Φώτης Κίτσος πήρε τα πρώτα επίσημα αγωνιστικά λεπτά για φέτος. Ο Ελλαδίτης μπακ μπήκε ως αλλαγή στο 82′ στη νίκη της Εθνικής Κ21 της Ελλάδας με 4-0 απέναντι στη Νησιά Φαρόε.

Τέλος, ο Παναγιώτης Ανδρέου αγωνίστηκε ως βασικός στην ήττα της Εθνικής Ελπίδων με 2-0 από την Σλοβενία και έγινε αλλαγή στο 59′.