Home Πρόγραμμα Playoffs Πρωταθλήματος 2019-20

Πρόγραμμα Playoffs Πρωταθλήματος 2019-20

Το πρόγραμμα της δεύτερης φάσης με ημερομηνίες

Πρώτη αγωνιστική (7-8 Μαρτίου) 
ΑΕΛ – ΟΜΟΝΟΙΑ
Ανόρθωση – ΑΕΚ
Απόλλων – Αποέλ

Δεύτερη αγωνιστική (14-15 Μαρτίου)
ΑΕΚ – ΑΕΛ
ΟΜΟΝΟΙΑ – Απόλλων
Αποέλ – Ανόρθωση

Τρίτη αγωνιστική (21-22 Μαρτίου) 
ΑΕΛ – Απόλλων
Ανόρθωση – ΟΜΟΝΟΙΑ
ΑΕΚ – Αποέλ

Τέταρτη αγωνιστική (4-5 Απριλίου)
ΟΜΟΝΟΙΑ – AEK
Απόλλων – Ανόρθωση
ΑΕΛ – Αποέλ

Πέμπτη αγωνιστική (8 Απριλίου) 
Αποέλ – ΟΜΟΝΟΙΑ
Ανόρθωση – ΑΕΛ
AEK – Απόλλων

Έκτη αγωνιστική (11-12 Απριλίου) 
ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΕΛ
AEK – Ανόρθωση
Αποέλ – Απόλλων

Έβδομη αγωνιστική (25-26 Απριλίου) 
ΑΕΛ – ΑΕΚ
Απόλλων – ΟΜΟΝΟΙΑ
Ανόρθωση – Αποέλ

Όγδοη αγωνιστική (2-3 Μαΐου)
Απόλλων – ΑΕΛ
ΟΜΟΝΟΙΑ – Ανόρθωση
Αποέλ – AEK

Ένατη αγωνιστική (9-10 Μαΐου) 
AEK – ΟΜΟΝΟΙΑ
Ανόρθωση – Απόλλων
Αποέλ – ΑΕΛ

Δέκατη αγωνιστική (16-17 Μαΐου)
ΟΜΟΝΟΙΑ – Αποέλ
ΑΕΛ – Ανόρθωση
Απόλλων – ΑΕΚ

 

Η κανονική διάρκεια:

1η αγωνιστική

Παρασκευή 23.08.2019
Σαλαμίνα – Πάφος 1-2

Σάββατο 24.08.2019
Δόξα – ΟΜΟΝΟΙΑ 0-2

Κυριακή 25.08.2019
ΑΕΛ – Ανόρθωση 0-0

Δευτέρα 26.08.2019
Ένωση – Εθνικός 3-4

Παρασκευή 27.09.2019
ΑΕΚ – Απόλλωνας 0-0

Τετάρτη 08.01.2020
Αποέλ – Ολυμπιακός 4-2

 

 

2η αγωνιστική

Παρασκευή 30.08.2019
Πάφος – ΑΕΚ 0-2

Σάββατο 31.08.2019
ΟΜΟΝΟΙΑ – Σαλαμίνα 2-0
ΑΕΛ – Ένωση 2-0

Κυριακή 01.09.2019
Ολυμπιακός – Δόξα 1-1

Τετάρτη 02.10.2019
Ανόρθωση – Απόλλωνας 3-1

Τετάρτη 15.01.2020
Εθνικός – Αποέλ 0-0

 

 

3η αγωνιστική

Σάββατο 14.09.2019
Αποέλ – ΑΕΛ 3-0
Απόλλωνας – Πάφος 3-2

Κυριακή 15.09.2019
ΑΕΚ – ΟΜΟΝΟΙΑ 2-2
Δόξα – Εθνικός 1-1
Ένωση – Ανόρθωση 1-2

Δευτέρα 16.09.2019
Σαλαμίνα – Ολυμπιακός 3-2

 

4η αγωνιστική

Παρασκευή 20.09.2019
Ολυμπιακός – ΑΕΚ 2-2

Σάββατο 21.09.2019
ΟΜΟΝΟΙΑ – Απόλλωνας 1-0
ΑΕΛ – Δόξα 1-0

Κυριακή 22.09.2019
Ανόρθωση – Πάφος 2-0
Εθνικός – Σαλαμίνα 2-0

Δευτέρα 23.09.2019
Ένωση – Αποέλ 2-3

 

5η αγωνιστική

Παρασκευή 04.10.2019
ΑΕΚ – Εθνικός 5-1

Σάββατο 05.10.2019
Πάφος – ΟΜΟΝΟΙΑ 2-1
Δόξα – Ένωση 1-3
Σαλαμίνα – ΑΕΛ 3-2

Κυριακή 06.10.2019
Απόλλωνας – Ολυμπιακός 3-1

Τετάρτη 05.02.2020
19:00 Αποέλ – Ανόρθωση

 

6η αγωνιστική

Σάββατο 19.10.2019
Αποέλ – Δόξα 2-0
Εθνικός – Απόλλωνας 1-0

Κυριακή 20.10.2019
Ένωση – Σαλαμίνα 0-2
Ανόρθωση – ΟΜΟΝΟΙΑ 0-0
Ολυμπιακός – Πάφος 1-1

Δευτέρα 21.10.2019
ΑΕΛ – ΑΕΚ 1-1

 

7η αγωνιστική

Παρασκευή 25.10.2019
ΟΜΟΝΟΙΑ – Ολυμπιακός 1-1

Σάββατο 26.10.2019
Πάφος – Εθνικός 1-1
Απόλλωνας – ΑΕΛ 1-2

Κυριακή 27.10.2019
ΑΕΚ – Ένωση 4-4
Δόξα – Ανόρθωση 0-6

Δευτέρα 28.10.2019
Σαλαμίνα – Αποέλ 0-3

 

8η αγωνιστική

Παρασκευή 01.11.2019
Δόξα – Σαλαμίνα 0-0

Σάββατο 02.11.2019
Αποέλ – ΑΕΚ 0-0
Εθνικός – ΟΜΟΝΟΙΑ 1-2

Κυριακή 03.11.2019
Ένωση – Απόλλωνας 0-3
Ανόρθωση – Ολυμπιακός 4-0

Δευτέρα 04.11.2019
ΑΕΛ – Πάφος 2-0

 

9η αγωνιστική

Παρασκευή 08.11.2019
ΑΕΚ – Δόξα 2-1

Σάββατο 09.11.2019
ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΕΛ 1-0
Σαλαμίνα – Ανόρθωση 2-2

Κυριακή 10.11.2019
Πάφος – Ένωση 1-1
Ολυμπιακός – Εθνικός 4-0
Απόλλωνας – Αποέλ 1-1

 

10η αγωνιστική

Σάββατο 23.11.2019
Σαλαμίνα – ΑΕΚ 1-0
Αποέλ – Πάφος 3-0
Ένωση – ΟΜΟΝΟΙΑ 0-2

Κυριακή 24.11.2019
ΑΕΛ – Ολυμπιακός 0-0
Ανόρθωση – Εθνικός 2-1

Δευτέρα 25.11.2019
Δόξα – Απόλλωνας 0-0

 

11η αγωνιστική

Παρασκευή 29.11.2019
Ολυμπιακός – Ένωση 0-0

Σάββατο 30.11.2019
ΑΕΚ – Ανόρθωση 1-2
Εθνικός – ΑΕΛ 0-1

Κυριακή 01.12.2019
Πάφος – Δόξα 0-1
Απόλλωνας – Σαλαμίνα 4-1

Δευτέρα 02.12.2019
ΟΜΟΝΟΙΑ – Αποέλ 0-0

 

12η αγωνιστική

Παρασκευή 06.12.2019
Πάφος – Σαλαμίνα 1-0

Σάββατο 07.12.2019
Ανόρθωση – ΑΕΛ 2-0
Ολυμπιακός – Αποέλ 2-0

Κυριακή 08.12.2019
ΟΜΟΝΟΙΑ – Δόξα 2-0
Απόλλωνας – ΑΕΚ 3-1

Δευτέρα 09.12.2019
Εθνικός – Ένωση 2-2

 

13η αγωνιστική

Παρασκευή 13.12.2019
Δόξα – Ολυμπιακός 2-6

Σάββατο 14.12.2019
ΑΕΚ – Πάφος 1-0
Απόλλωνας – Ανόρθωση 2-0

Κυριακή 15.12.2019
Ένωση – ΑΕΛ 2-2
Σαλαμίνα – ΟΜΟΝΟΙΑ 0-3

Δευτέρα 16.12.2019
Αποέλ – Εθνικός 2-0

 

14η αγωνιστική

Παρασκευή 20.12.2019
Ανόρθωση – Ένωση 5-1

Σάββατο 21.12.2019
ΑΕΛ – Αποέλ 2-1

Κυριακή 22.12.2019
Ολυμπιακός – Σαλαμίνα 0-3
ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΕΚ 3-2
Εθνικός – Δόξα 1-1

Τετάρτη 12.02.2020
19:00 Πάφος – Απόλλωνας

 

15η αγωνιστική

Παρασκευή 03.01.2020
Δόξα – ΑΕΛ 2-2

Σάββατο 04.01.2020
ΑΕΚ – Ολυμπιακός 0-0
Απόλλωνας – ΟΜΟΝΟΙΑ 2-1

Κυριακή 05.01.2020
Αποέλ – Ένωση 4-0
Σαλαμίνα – Εθνικός 3-2

Δευτέρα 06.01.2020
Πάφος – Ανόρθωση 0-3

 

16η αγωνιστική

Παρασκευή 10.01.2020
ΟΜΟΝΟΙΑ – Πάφος 0-0

Σάββατο 11.01.2020
ΑΕΛ – Σαλαμίνα 1-2
Εθνικός – ΑΕΚ 2-5

Κυριακή 12.01.2020
Ανόρθωση – Αποέλ 1-0
Ολυμπιακός – Απόλλωνας 0-2

Δευτέρα 13.01.2020
Ένωση – Δόξα 1-0

 

17η αγωνιστική

Σάββατο 25.01.2020
Πάφος – Ολυμπιακός 1-1
ΑΕΚ – ΑΕΛ 3-1
Δόξα – Αποέλ 0-3

Κυριακή 26.01.2020
Απόλλωνας – Εθνικός 3-2
ΟΜΟΝΟΙΑ – Ανόρθωση 1-0
Σαλαμίνα – Ένωση 1-1

 

18η αγωνιστική

Σάββατο 01.02.2020
17:00 Εθνικός – Πάφος
17:00 Ανόρθωση – Δόξα
19:00 Ολυμπιακός – ΟΜΟΝΟΙΑ

Κυριακή 02.02.2020
16:00 ΑΕΛ – Απόλλωνας
18:00 Αποέλ – Σαλαμίνα

Δευτέρα 03.02.2020
19:00 Ένωση – ΑΕΚ

 

19η αγωνιστική

Σάββατο 08.02.2020
17:00 Ολυμπιακός – Ανόρθωση
19:00 ΑΕΚ – Αποέλ

Κυριακή 09.02.2020
16:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – Εθνικός
17:00 Απόλλωνας – Ένωση
18:00 Πάφος – ΑΕΛ

Δευτέρα 10.02.2020
19:00 Σαλαμίνα – Δόξα

 

20η αγωνιστική

Παρασκευή, 14 Φεβρουαρίου
19:00 Εθνικός Άχνας – Ολυμπιακός

Σάββατο, 15 Φεβρουαρίου
17:00 Αποέλ – Απόλλων
19:00 Ε.Ν. Παραλιμνίου – Πάφος F.C.

Κυριακή, 16 Φεβρουαρίου
17:00 ΑΕΛ – ΟΜΟΝΟΙΑ
17:00 Ανόρθωση – Νέα Σαλαμίνα
17:00 Δόξα Κατωκοπιάς – ΑΕΚ

21η αγωνιστική

Σάββατο 22 Φεβρουαρίου 2020
16:00 ΟΜΟΝΟΙΑ  – ΕΝ Παραλιμνίου
17:00 Απόλλων – Δόξα Κατωκοπιάς

Κυριακή 23 Φεβρουαρίου 2020
16:00 Εθνικός Άχνας – Ανόρθωση
16:00 Πάφος FC – Αποέλ
18:00 ΑΕΚ – Νέα Σαλαμίνα
18:00 Ολυμπιακός – ΑΕΛ

22η αγωνιστική

Σάββατο, 29 Φεβρουαρίου
17:00 Δόξα – Πάφος
17:00 ΑΕΛ  – Εθνικός Άχνας
17:00 Νέα Σαλαμίνα – Απόλλων

Κυριακή, 1η Μαρτίου
16:00 Ε.Ν. Παραλιμνίου – Ολυμπιακός
18:00 Ανόρθωση – ΑΕΚ

Δευτέρα, 2 Μαρτίου
19:00 Αποέλ – ΟΜΟΝΟΙΑ  

Οι μέρες και ώρες των playoffs δεν έχουν ακόμη καθοριστεί