Home Πρόγραμμα Πρωταθλήματος 2020-21

Πρόγραμμα Πρωταθλήματος 2020-21


Το πρόγραμμα του Α’ όμιλου των πλέι – οφ με ημερομηνίες

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Παρασκευή, 26.02.21
ΑΕΛ vs AEK 3-0
Κυριακή, 28.02.21
Ολυμπιακός vs ΟΜΟΝΟΙΑ 0-1
Δευτέρα, 01.03.21
Ανόρθωση vs Απόλλωνας 2-2

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο, 06.03.21
ΟΜΟΝΟΙΑ
vs Ανόρθωση 0-0
Κυριακή, 07.03.21
ΑΕΚ vs Ολυμπιακός 2-1
Δευτέρα, 08.03.21
Απόλλωνας vs ΑΕΛ 0-0

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Παρασκευή, 12.03.21

ΑΕΚ vs Απόλλωνας 0-2
Σάββατο, 13.03.21
ΑΕΛ vs ΟΜΟΝΟΙΑ 1-2
Κυριακή, 14.03.21
Ολυμπιακός vs Ανόρθωση 2-0

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πέμπτη, 18.03.21

ΟΜΟΝΟΙΑ vs ΑΕΚ 1-0
Κυριακή, 21.03.21

Ολυμπιακός vs Απόλλωνας 0-2
Ανόρθωση vs ΑΕΛ 1-2

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δευτέρα, 05.04.21           
ΑΕΚ vs Ανόρθωση 2-1
Απόλλωνας vs ΟΜΟΝΟΙΑ 1-0     
Τρίτη, 06.04.21
ΑΕΛ vs Ολυμπιακός 2-0

6η AΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο, 10.04.21
Απόλλωνας vs Ανόρθωση 1-1
Κυριακή, 11.04.21
ΑΕΚ vs ΑΕΛ 0-1
ΟΜΟΝΟΙΑ vs Ολυμπιακός 2-0

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο, 17.04.21
19:30 Ανόρθωση vs ΟΜΟΝΟΙΑ 
Κυριακή,18.04.21
17:00 ΑΕΛ vs Απόλλωνας
19:30 Ολυμπιακός vs ΑΕΚ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή, 25.04.2021
19:30 Απόλλωνας vs ΑΕΚ
Δευτέρα, 26.04.21
17:00 Ανόρθωση vs Ολυμπιακός
19:30 ΟΜΟΝΟΙΑ vs ΑΕΛ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΛ vs Ανόρθωση
Απόλλωνας vs Ολυμπιακός
ΑΕΚ vs ΟΜΟΝΟΙΑ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ανόριθωση vs ΑΕΚ
ΟΜΟΝΟΙΑ vs Απόλλωνας
Ολυμπιακός vs ΑΕΛ

***Για τα παιχνίδια της 9ης και 10ης αγωνιστικής δεν έχουν οριστεί ακόμη οι ημερομηνίες και οι ώρες των αγώνων

Το πρόγραμμα της κανονικής φάσης με ημερομηνίες

Α ΓΥΡΟΣ Πρωταθλήματος

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(22.08.2020 – 23.08.2020)
ΠΑΦΟΣ FC vs ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2-2
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ vs ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 3-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ vs ΔΟΞΑ 1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ vs ΕΝΠ 2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ vs ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1-2
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ vs ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1-2
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ vs ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 2-2

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(29.08.2020 – 30.08.2020)

ΠΑΦΟΣ FC vs ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 0-1
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ vs ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3-0
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ vs ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 2-1
ΕΝΠ vs ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1-2
ΔΟΞΑ vs ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ vs ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 0-6
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ vs ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 1-0

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(12.09.2020 – 13.09.2020)

ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ vs ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ vs ΠΑΦΟΣ FC 1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ vs ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ vs ΔΟΞΑ 1-2
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ vs ΕΝΠ 2-0
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ vs ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1-0
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ vs ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0-0

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(19.09.2020 – 20.09.2020)

ΠΑΦΟΣ FC vs ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2-2
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ vs ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3-1
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ vs ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 3-1
ΕΝΠ vs ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0-2
ΔΟΞΑ vs ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ  2-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ vs ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ vs ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2-1

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(26.09.2020 – 27.09.2020)

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ vs ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ vs ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ vs ΠΑΦΟΣ FC 2-1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ vs ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 0-1
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ vs ΔΟΞΑ 2-0
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ vs ΕΝΠ 2-1
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ vs ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2-1

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(03.10.2020 – 04.10.2020)

ΠΑΦΟΣ FC vs ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 1-0
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ vs ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2-0
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ vs ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2-1
ΕΝΠ vs ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2-1
ΔΟΞΑ vs ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 3-3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ vs ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ vs ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3-0

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(17.10.2020 – 19.10.2020)
ΑΕΚ Λάρνακας – Δόξα 2-0
Νέα Σαλαμίνα – Ανόρθωση 1-4
Καρμιώτισσα – Ερμής 0-1
Εθνικός Άχνας – ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1-2
ΑΠΟΕΛ – Πάφος F.C. 0-1
18:00 Ολυμπιακός – Απόλλων 0-1
20:00 ΑΕΛ – Ε.Ν. Παραλιμνίου 4-1

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(23.10.2020 – 26.10.2020)
Πάφος F.C. – Καρμιώτισσα 3-0
Απόλλων – Νέα Σαλαμίνα 3-0
Ερμής – ΑΕΚ Λάρνακας 2-0
Ανόρθωση – ΑΠΟΕΛ 2-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ – Ε.Ν. Παραλιμνίου 0-0
Εθνικός Άχνας – Ολυμπιακός 1-3
Δόξα – ΑΕΛ 1-2

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
(30.10.2020 – 02.11.2020)
Ε.Ν. Παραλιμνίου – Δόξα 0-0
ΑΕΚ Λάρνακας – Πάφος F.C. 0-0
ΑΕΛ – Ερμής 2-1
ΑΠΟΕΛ – Απόλλων 1-1
Ολυμπιακός – ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1-0
Καρμιώτισσα – Ανόρθωση 1-1
Νέα Σαλαμίνα – Εθνικός Άχνας 1-1

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
(07.11.2020 – 08.11.2020)

ΠΑΦΟΣ FC vs ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ  1-0
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ vs ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1-0
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ vs ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ vs ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ vs ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ vs ΕΝΠ 1-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ vs ΔΟΞΑ 0-0

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(21.11.2020 – 22.11.2020)
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ vs ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2-1
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ vs ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0-1
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ vs ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 1-1
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ vs ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1-2
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ vs ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1-0
ΕΝΠ vs ΠΑΦΟΣ FC  0-0
ΔΟΞΑ vs ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 0-0

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(28.11.2020 – 29.11.2020)
ΠΑΦΟΣ FC vs ΔΟΞΑ 2-0
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ vs ΕΝΠ 4-2
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ vs ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ vs ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ vs ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 3-2
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ vs ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ vs ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 0-0

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(05.12.2020 – 06.12.2020)
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ vs ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0-3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ vs ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0-1
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ vs ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4-0
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ vs ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 5-0
ΕΝΠ vs ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1-5
ΔΟΞΑ vs ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ vs ΠΑΦΟΣ FC 1-1

Β ΓΥΡΟΣ Πρωταθλήματος

14η  αγωνιστική
(11.12.2020 -14.12.2020)
ΑΕΚ Λάρνακας – Νέα Σαλαμίνα Αμμοχώστου 1-0
Ε.Ν. Παραλιμνίου – Εθνικός Άχνας 0-0
Ερμής Αραδίππου – Ανόρθωση Αμμοχώστου 1-1
ΑΕΛ Λεμεσού – Ολυμπιακός Λευκωσίας
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού 0-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ – ΠΑΦΟΣ FC 2-1

15η αγωνιστική
(18.12.2020 – 20.12.2020)
Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1-5
Ανόρθωση Αμμοχώστου – Πάφος FC 1-0
Νέα Σαλαμίνα Αμ/στου – ΑΕΛ Λεμεσού 1-1
Ολυμπιακός Λ/σίας – E.Ν. Παραλιμνίου
Απόλλων Λεμεσού – Ερμής Αραδίππου 4-0
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΑΕΚ Λάρνακας 1-1
Εθνικός Άχνας – Δόξα Κατωκοπιάς 0-1

16η  αγωνιστική
Ε.Ν. Παραλιμνίου – Νέα Σαλαμίνα Αμ/στου 1-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ – Ανόρθωση Αμμοχώστου 3-0
Τετάρτη, 23.12.2020
16:00 Πάφος FC – Απόλλων Λεμεσού 1-1
18:00 ΑΕΛ Λεμεσού – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας (3 Φεβρουαρίου)
20:00 ΑΕΚ Λάρνακας – Καρμιώτισσα Πολεμιδιών 1-0
Πέμπτη, 24.12.2020
16:00 Δόξα Κατωκοπιάς – Ολυμπιακός Λευκωσίας 1-1
18:00 Ερμής Αραδίππου – Εθνικός Άχνας 0-0

17η αγωνιστική
Σάββατο, 02.01.2021                                                
16:00 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – ΑΕΛ Λεμεσού 0-1
17:00 Νέα Σαλαμίνα Αμ/στου – Δόξα Κατωκοπιάς 4-3
18:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – Ε.Ν.  Παραλιμνίου 0-2
20:00 Ολυμπιακός Λ/σίας – Eρμής Αραδίππου 0-0
Κυριακή, 03.01.2021     
16:00 Εθνικός Άχνας – Πάφος FC 2-1
18:00 ΑΕΚ Λάρνακας – Oμόνοια Λευκωσίας 0-3
20:00 Απόλλων Λεμεσού – Ανόρθωση Αμμοχώστου 3-2

18η  αγωνιστική
Τρίτη, 05.01.2021
16:00 Ε.Ν. Παραλιμνίου – Καρμιώτισσα Πολεμιδιών 2-2
18:00 Ερμής Αραδίππου – Νεά Σαλαμίνα Αμ/στου 1-2
20:00 Δόξα Κατωκοπιάς – ΑΠΟΕΛ  Λευκωσίας 2-1
Τετάρτη, 06.01.2021
16:00 Ανόρθωση Αμμοχώστου – Εθνικός Άχνας 1-0
18:00 Ομόνοια Λευκωσίας – Απόλλων Λεμεσού 2-1
20:00 ΑΕΛ Λεμεσού – ΑΕΚ Λάρνακας 3-1
Πέμπτη, 07.01.2021
19:00 Πάφος FC – Ολυμπιακός Λευκωσίας 5-0

19η  αγωνιστική
Σάββατο, 09.01.2021                                                               
16:00 ΑΕΛ Λεμεσού – Ομόνοια Λευκωσίας 1-1
18:00 Εθνικός Άχνας – Απόλλων Λεμεσού 1-4
20:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – Ερμής Αραδίππου 3-0
Κυριακή, 10.01.2021     
16:00 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – Δόξα Κατωκοπιάς 1-1
18:30 ΑΕΚ Λάρνακας – Ε.Ν. Παραλιμνίου 1-2
Δεύτερα, 11.01.2021
18:00 Ολυμπιακός Λ/σίας – Ανόρθωση Αμμοχώστου 0-3
20:00 Νέα Σαλαμίνα – Αμ/στου – Πάφος FC 2-0

20η αγωνιστική
Παρασκευή, 15 Ιανουαρίου
18:00 Ε.Ν. Παραλιμνίου – ΑΕΛ 1-0
19:00 Ερμής – Καρμιώτισσα 2-0Σάββατο, 16 Ιανουαρίου
16:00 Ομόνοια – Εθνικός Άχνας 2-0
18:30 Ανόρθωση – Νέα Σαλαμίνα 2-0Κυριακή, 17 Ιανουαρίου
16:00 Πάφος F.C.  – ΑΠΟΕΛ 2-3
18:30 Απόλλων – Ολυμπιακός 2-1Δευτέρα, 18 Ιανουαρίου
19:00 Δόξα – ΑΕΚ 0-021η αγωνιστική
Παρασκευή, 22 Ιανουαρίου
16:00 ΑΕΛ – Δόξα 3-1
18:00 ΑΕΚ – Ερμής 3-1
Σάββατο, 23 Ιανουαρίου
16:00 Ολυμπιακός – Εθνικός Άχνας 1-2
18:30 Ε.Ν. Παραλιμνίου – Ομόνοια 0-1
Κυριακή, 24 Ιανουαρίου
16:00 ΑΠΟΕΛ – Ανόρθωση 0-0
18:30 Νέα Σαλαμίνα – Απόλλων 1-1
Δευτέρα, 25 Ιανουαρίου
19:00 Καρμιώτισσα – Πάφος F.C. 0-0

22η αγωνιστική
Τρίτη, 26 Ιανουαρίου
18:30 Ομόνοια – Ολυμπιακός 1-1
19:00 Ερμής – ΑΕΛ 2-2
Τετάρτη, 27 Ιανουαρίου
16:00 Εθνικός – Νέα Σαλαμίνα 1-1
18:30 Απόλλων – ΑΠΟΕΛ 1-0
19:00 Δόξα – Ε.Ν. Παραλιμνίου 1-0
Πέμπτη, 28 Ιανουαρίου
16:30 Πάφος F.C. – ΑΕΚ 1-4
19:00 Ανόρθωση – Καρμιώτισσα 2-1

23η αγωνιστική
Σάββατο, 30 Ιανουαρίου
19:00 Δόξα – Ομόνοια 0-3
Κυριακή, 31 Ιανουαρίου
16:00 ΑΠΟΕΛ – Εθνικός Άχνας 2-3
18:30 ΑΕΛ – Πάφος F.C. 1-0
Δευτέρα, 1η Φεβρουαρίου
18:30 ΑΕΚ – Ανόρθωση 0-0
19:00 Καρμιώτισσα – Απόλλων 1-1
Τρίτη, 2 Φεβρουαρίου
16:00 Ε.Ν. Παραλιμνίου – Ερμής Αραδίππου 1-0
18:30 Νέα Σαλαμίνα – Ολυμπιακός 1-2

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δευτέρα, 08.02.2021
19:00 Ερμής Αραδίππου – Δόξα Κατωκοπιάς 2-1
Τρίτη, 09.02.2021
17:00 Ομόνοια – Νέα Σαλαμίνα 2-0
19:00 Απόλλων – ΑΕΚ 3-0
Τετάρτη, 10.02.2021
17:00 Ολυμπιακός – ΑΠΟΕΛ 2-3
19:00 Ανόρθωση – ΑΕΛ 0-0
Πέμπτη, 11.02.2021
17:00 Εθνικός Άχνας – Καρμιώτισσα Πολεμιδιών 2-1
19:00 Πάφος FC – ΕΝ Παραλιμνίου 2-1

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο, 13 Φεβρουαρίου
18:00 Ερμής – Ομόνοια 0-2
Κυριακή, 14 Φεβρουαρίου
16:00 Καρμιώτισσα – Ολυμπιακός 0-3
18:30 ΑΠΟΕΛ – Νέα Σαλαμίνα 1-3
Δευτέρα, 15 Φεβρουαρίου
17:00 ΑΕΚ – Εθνικός 3-1
19:00 ΑΕΛ – Απόλλων 2-1
Τρίτη, 16 Φεβρουαρίου
17:00 Δόξα – Πάφος 0-0
19:00 Ε.Ν. Παραλιμνίου – Ανόρθωση 1-2

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Παρασκευή 19 Φεβρουαρίου
Νέα Σαλαμίνα – Καρμιώτισσα Πολεμιδιών 4-0
Ολυμπιακός – ΑΕΚ 1-0
Σάββατο 20 Φεβρουαρίου
Ανόρθωση – Δόξα Κατωκοπιάς 1-0
Ομόνοια – ΑΠΟΕΛ 1-0
Κυριακή 21 Φεβρουαρίου
Εθνικός Άχνας – ΑΕΛ 1-2
Απόλλων – ΕΝ Παραλιμνίου 2-1
Δευτέρα 22 Φεβρουαρίου
Πάφος FC – Ερμής Αραδίππου 3-1