Home SPORTS NEWS Πήρε την υπόθεση στα χέρια του ο Ντεπάι

Πήρε την υπόθεση στα χέρια του ο Ντεπάι

united_main

Η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ με ένα σούπερ Ντεπάι, πήρε σημαντικό προβάδισμα για πρόκριση στους ομίλους επί της Μπριζ. Η Γιουνάιτεντ βρέθηκε να χάνει μετά από αυτογκόλ του Κάρικ στο 8′ όμως ο Ντεπάι με δύο όμορφα γκολ στο α’ ημίχρονο (13’&43′) γύρισε το ματς και στις καθυστερήσεις του αγώνα πήρε γερό προβάδισμα με τον Φελαϊνί.

Στα υπόλοιπα ματς δεν είχαμε μεγάλα σκορ και η πρόκριση είναι σε όλα ανοικτά. Είχαμε νίκες των γηπεδούχων.

Αναλυτικά:

Αστάνα – Αποελ 1-0 (14′ Τζολτσίγεβ)
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Μπρυζ 3-1 (13′, 43′ Ντεπάι, 94′ Φελαϊνί – 8′ αυτ. Κάρικ)
Σπόρτινγκ – CSKA Μόσχας 2-1 (12′ Γκουτιέρες, 82′ Σλιμανί – 40′ Ντουμπιά)
Λάτσιο – Λεβερκούζεν 1-0 (77′ Κεϊτά)
Μπάτε Μπόρισοφ – Παρτιζάν 1-0 (75′ Γκορντέιτσουκ)

Τα γκολ στο Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Μπρυζ

Manchester United 3-1 Club Bruges # All GoalsManchester United 3-1 Club Bruges # All GoalsExclusive Live Sports HD

Posted by Live Sports HD on Tuesday, August 18, 2015

Σπόρτινγκ – CSKA Μόσχας 2-1

Sporting 1 – 0 CSKA Moscou # GutierrezSporting 1 – 0 CSKA Moscou # GutierrezExclusive Live Sports HD

Sporting 1 – 1 CSKA Moscou # DoumbiaSporting 1 – 1 CSKA Moscou # DoumbiaExclusive Live Sports HD

Sporting 2 – 1 CSKA Moscou # SlimaniSporting 2 – 1 CSKA Moscou # SlimaniExclusive Live Sports HD

Λάτσιο – Λεβερκούζεν 1-0

Lazio 1 – 0 Bayer Leverkusen # KeitaLazio 1 – 0 Bayer Leverkusen # Keita Exclusive Live Sports HD