Home SPORTS NEWS Έδειξε… σκουριασμένος ο Στάριτζ

Έδειξε… σκουριασμένος ο Στάριτζ

staridge

Ο Άγγλος επιθετικός που κατάφερε να επανέλθει στα πλάνα του Μπρένταν Ρότζερς έπειτα από τον περασμένο Απρίλιο, έχοντας αντιμετωπίσει σοβαρό πρόβλημα τραυματισμού και έχοντας καταβάλει μεγάλη προσπάθεια για να αναρρώσει, επέστρεψε και έπαιξε 63 λεπτά στην ισόπαλη (1-1) αναμέτρηση των «κόκκινων» με τη Νόριτς.

Ο Μπρένταν Ρότζερς συνεχίζει και σήμερα να δέχεται «πυρά» λόγω του κακού αποτελέσματος, ο Ντάνι Ινγκς ήταν αυτός που σκόραρε για τη Λίβερπουλ, ενώ ο Στάριτζ, αν και ουδείς περίμενε να τον δει να κάνει φοβερά πράγματα έπειτα από τόσο καιρό, απογοητεύθηκαν από το μόλις ένα σουτ στην αντίπαλη εστία.

Ειδικά την περίοδο που άπαντες περιμένουν τη βοήθειά του και μετρούσαν τις μέρες για να τον ξαναδούν στην επίθεση του συλλόγου του Μέρσεϊσαϊντ.

Πηγή: Gazzetta.gr