Θα παρακολουθήσει και το αποψινό παιχνίδι από κοντά ο πρόεδρος Σταύρος Παπασταύρου. Παρατείνει την παραμονή του στο νησί αφού τρέχει κάποια θέματα που αφορούν στην ομάδα μας και θα είναι δίπλα της και σε αυτή της τη δύσκολη αγωνιστική υποχρέωση.
H βαθμολογία του πρωταθλήματος (36η αγωνιστική)
Με τα τρία χθεσινά παιχνίδια που έγιναν για το πρώτο γκρουπ ολοκληρώθηκε και η "μάχη" του πρωταθλήματος.
Ο Αποέλ έμεινε στο ισόπαλο 1-1 με την...