Home ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ «Challenge accepted»

«Challenge accepted»

redstar

Ένα επίπεδο πιο πάνω το πήραν εκεί στην 3η σε τάξη κατηγορία της Γαλλίας. Η φιλοξενούμενη ομάδα έχανε με 2-1 και πίεζε για ισοφάριση όμως δέχθηκε στο 90ο λεπτό το γκολ και το σκορ έγινε 3-1. Ε και(;), αυτό δεν τους “σκότωσε” όμως, αφού κατάφεραν να πετύχουν τρία(!) γκολ στις καθυστερήσεις και πήραν τελικά τη νίκη με 3-4. Δείτε στο βίντεο πιο κάτω περισσότερα!

Ρε παιδιά λυπηθείτε μας λίγο και εμάς εδώ στην Κύπρο, έχετε βάλει ήδη ιδέες σε μερικούς και… αποδέχτηκαν τη πρόκληση αυτή! Στην Κύπρο ζηλεύουν από κάτι τέτοια και ποιος τους μαζεύει του χρόνου στους αγώνες του Β’ ομίλου τώρα που θα είναι και λιγότερο ανταγωνιστικό. Ή μάλλον όχι, αφού θα ανταγωνίζονται ποιος θα αντιγράψει τέτοιες ανατροπές!