Home ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Το έκανε ξανά ο Ρουσιάς!

Το έκανε ξανά ο Ρουσιάς!

img_2336

Μόλις μερικά λεπτά μετράει με τη φανέλα της ΟΜΟΝΟΙΑΣ σε επίσημους αγώνες ο Ονησίφορος Ρουσιάς, κατάφερε όμως στο λίγο χρόνο που του δόθηκε να πετύχει δύο τέρματα! Ο διεθνής επιθετικός της ομάδας μας, ότι πέτυχε στο χθεσινό αγώνα, το είχε κάνει και στον αγώνα Κυπέλλου κόντρα στο Ν&Σ Ερήμης.

Στον αγώνα στην Ερήμη είχε περάσει αλλαγή στο 2ο ημίχρονο και λίγο πριν το φινάλε πέτυχε το 4-0. Χθες όταν πέτυχε το 3ο γκολ της ομάδας μας πανηγύρισε έξαλλα, δεν ήταν όμως ο μόνος που το χάρηκε τόσο πολύ. Χαρακτηριστικό ήταν και το ξέσπασμα του Άνχελ Λοτίνα στα θεωρεία του “Τ.Μάρκου” που αγκάλιασε το βοηθό του όταν ο Ρουσιάς πέτυχε το πρώτο του τέρμα στο πρωτάθλημα. Ας ελπίσουμε αυτή να ήταν απλά η αρχή και στο μέλλον να δούμε πολλά γκολ από τον διεθνή φορ.