Home ΑΡΧΕΙΟ FLASHBACK #flashback: Ανατροπή με Ντόμπρα, Βλάτκο και… Πράσινο Λαό

#flashback: Ανατροπή με Ντόμπρα, Βλάτκο και… Πράσινο Λαό

apollwn-omo-07 (8)

Νίκη 2-1 με ανατροπή στα τελευταία στάδια του αγώνα πέτυχε η ΟΜΟΝΟΙΑ επί του Απόλλωνα στο Τσίρειο την περίοδο 2006-07. Η ομάδα μας έμεινε πίσω στο σκορ με αυτογκόλ του Βέιγκα, όμως με γκολ του Ντομπρασίνοβιτς στο 85ο λεπτό και του Γκροστανόφσκι στο τέταρτο λεπτό τον καθυστερήσεων πήρε τους τρεις βαθμούς.

Ο Πράσινος Λαός έσπρωξε τους πράσινους προς τη νίκη. Όπως δεν σταμάτησαν οι ποδοσφαιριστές να κυνηγούν το γκολ, έτσι κι ο κόσμος δεν ξεκουράστηκε λεπτό, τραγουδώντας συνθήματα από την άφιξη στο γήπεδο μέχρι την αναχώρηση.

Φωτογραφικές στιγμές από την αναμέτρηση:

apollwn-omo-07 (1)

Δυναμική παρουσία από τους φίλους της ΟΜΟΝΟΙΑΣ.

apollwn-omo-07 (6)

Ο Μάγκνο Μοσελίν εκτέλεσε το κόρνερ από το οποίο ήρθε το γκολ του Ντόμπρα και κεφαλιά.

apollwn-omo-07 (2)

Ο Βλάτκο πέτυχε το νικητήριο γκολ στο 90+4 και το πανηγύρισε σαν τρελός με τους συμπαίκτες του.