Home ΑΛΛΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Πρώτη ισοπαλία για τους Νέους

Πρώτη ισοπαλία για τους Νέους

Aca-U21-aez (37)

Ισόπαλη κόντρα στο ΘΟΪ εξήλθε η ΟΜΟΝΟΙΑ U21. Είναι η πρώτη ισοπαλία για την ομάδας μας στο Πρωτάθλημα, μετά από 9 αγώνες. Το τριφύλλι παρέμεινε μακριά από την κορυφή, απέχοντας 10 βαθμούς.

Οι πράσινοι έμειναν πίσω στο σκορ στο 17ο λεπτό και ισοφάρισαν στο 59ο λεπτό με τον Κωνσταντίνο Κουλουμπρή. Ο νεαρός ευστόχησε από τα 11 βήματα, γράφοντας το τελικό 1-1.

Για την ΟΜΟΝΟΙΑ αγωνίστηκαν οι: ΑΝΤΡΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ, ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ, ΜΙΧΑΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ (70′ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ), ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ, STEFAN KRSTIC, ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ, ΗΛΙΑΣ ΣΑΠΑΧΛΑΡΗΣ (46′ ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΗΣ), ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΕΛΑΣΗΣ (46′ ΙΑΚΩΒΟΣ ΙΝΙΑΤΗΣ), ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΙΑΣΕΜΗΣ, ΡΕΝΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ, ΝΙΚΟΛΑΣ ΧΑΝΑΠΠΑΣ.

Υπενθυμίζουμε πως η ΟΜΟΝΟΙΑ δίνει αγώνα την Τετάρτη. Οι πράσινοι πηγαίνουν στη Λεμεσό να αντιμετωπίσουν τον Απόλλωνα στο εξ αναβολής παιχνίδι της 9ης αγωνιστικής.