Home ΑΛΛΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Χωρίς κέρδος στο Παραλίμνι

Χωρίς κέρδος στο Παραλίμνι

U13-Larnaca

Την ήττα δέχθηκε η ΟΜΟΝΟΙΑ U13 του κλιμακίου Λάρνακας στην έξοδο της στο Παραλίμνι για να αντιμετωπίσει την ΕΝΠ. Η ομάδα μας έχασε με 3-1 και παρέμεινε στα χαμηλά στρώματα της βαθμολογίας του Α’ Ομίλου Λάρνακας-Αμμοχώστου.

Μόλις στο 1ο λεπτό οι πράσινοι δέχθηκαν γκολ, όμως είχαν άμεση απάντηση, ισοφαρίζοντας τέσσερα λεπτά αργότερα με σκόρερ τον Κυριάκο Καδή. Στο 14ο λεπτό η ΕΝΠ πήρε εκ νέου το προβάδισμα, ενώ το τελικό 3-1 διαμορφώθηκε στο 49ο λεπτό.

Για την ΟΜΟΝΟΙΑ αγωνίστηκαν οι: ΕΥΤΥΧΙΟΣ ΚΩΣΤΑ (35′ ΝΙΚΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ), ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ, ΘΕΟΔΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΛΑΜΠΡΟΥ (51′ ΑΝΤΡΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ), ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΕΖΟΣ, ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΑΝΤΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ (65′ ΦΛΩΡΕΝΤΙΝΟΣ ΓΟΥΙΛΙΑΜ ΣΑΜΑΝΗ), ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΙΣΤΑΚΗ, ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΑΔΗΣ, ΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (65′ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ), ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ, ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΣΙΑΚΑΛΛΗ (42′ ΣΑΡΓΥΡΗΣ ΚΙΤΤΟΥ).