Home ΑΛΛΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΜΠΑΣΚΕΤ Στους Εργάτες οι καλαθοσφαιριστές ΑΛΛΑ ΤΜΗΜΑΤΑΜΠΑΣΚΕΤ Στους Εργάτες οι καλαθοσφαιριστές 22:18 Oct 11, 2014 FacebookTwitterViberWhatsApp Στο οίκημα του Συνδέσμου Φιλάθλων της ομάδας μας στους Εργάτες βρέθηκε απόψε η Μπασκετική ΟΜΟΝΟΙΑ! Post by Συ.Φι. Ομονοιας Ταμασου & Ορεινης. RELATED ARTICLESMORE FROM AUTHOR Σημαντική είδηση για το τμήμα καλαθόσφαιρας ΔΩΡΕΑΝ 200 μπάλες μπάσκετ σε παιδιά στον αγώνα Κύπρου – Βοσνίας! Αργυρίδης: «Kακή παρένθεση το χθεσινό…/Επαφές με ανθρώπους για να αναλάβουν το μπάσκετ» Ανοικτοί στο να αναλάβουν το μπάσκετ! Αργυρίδης για την καλαθόσφαιρα: «Έπρεπε να δούμε το καλό για όλους» Δεν θα παίξει τελικά ούτε στη Β’ κατηγορία το τμήμα καλαθόσφαιρας Έναρξη της Ακαδημίας Καλαθοσφαίρισης ΚΟΚ ΓΙΑ Τ/Κ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: «Είναι μετά λύπης μας, που παρακολουθούμε μια προσπάθεια πολιτικοποίησης ενός αθλητικού θέματος»! Στο πρωτάθλημα Β’ κατηγορίας η καλαθοσφαιρική ΟΜΟΝΟΙΑ την επόμενη χρονιά